| AlexBoboc a întrebat:

Sunt un baiat 15 ani si 1.50 la inaltime.Ce trebuie sa fac ca sa mai cresc in inaltime? ( am facut 3 ani de fotbal si m-am apucat din nou acum 3 saptamani)

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Nimic.tehnic, doar sport.Asteapta sa mai cresti si scoate`ti din cap ideea ca inaltimea ar fi un defect. Poti compensa cu multe altele.

1 răspuns:
| DrLove18 a răspuns:

In Evul Mediu obisnuiau sa lege oamenii cu sfori de membre si sa traga in directii opuse pentru alungirea lor. Sper ca te-am ajutat!