| Mariosheeps a întrebat:

Salut,am 14 ani si as vrea sa dau probe la un liceu sportiv,nu prea imi place scoala si nu cred ca o sa iau evaluarea nationala, iti trebuie neaparat sa iei nota mare la evaluarea nationala pentru a intri la un liceu sportiv?
Dau Funda.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Da, se intra cu note mari, dar mai importante sunt notele de la evaluarea sportiva, de dinainte de examenul de capacitate.

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

E ok sa nu-ti placa scoala, trebuie sa existe si oameni care imi spala masina, care ma servesc la restaurant, etc.