| Deliric95115 a întrebat:

Am 15 ani, in 1, 70-71-72-73 (nu sunt 100% sigur, ultima data am avut 70 cand m-am masurat, dar a fost acum ceva timp si laughing cred ca am mai crescut), in jur de 50 de kilograme (pana in 55). Fac sala de aproape 4 luni si se vad rezultatele, nu foarte tare dar nu sunt la fel de slab ca inainte. Vreau sa-mi cumpar niste proteine, vreau niste sugestii aici, cat si cand ar trebui sa le iau. Mersi.

3 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Un concentrat proteic de zer este ceea ce ai nevoie sun N firme care produc astfele de concetrate, pot doar sa-ti enumar cateva:

Optimum Nutrition - Gold Whey
PhD - Pharma Whey
MyProtein - Impact Whey

Trebuie luat imediat dupa antrenament o masura. Ai inauntru o cupa ca sa stii cat sa pui.

| Deliric95115 explică (pentru Nickname1890):

Ok,mersi de raspuns, dar intrebarea mea era " CAT si CAND sa iau ". laughing mi-ai zis doar "dupa antrenament". in ce cantitate ar trebui luate?

| Nickname1890 a răspuns (pentru Deliric95115):

Ti-am spus ca exista o cupa inauntrul cutiei. Pui o cupa de praf in apa.