| Alex1234567253a a întrebat:

Salut. Am 16 ani, 69kg și 1, 80 la înălțime.Eu nu înțeleg si chiar mă frustreaza faptul că am un număr de kg normele dar am destul de multa grăsime pe burtă și picioare.De ce este asa?(fac și sport de 2-3 ori pe sapt )

1 răspuns:
| randomaccount972 a răspuns:

Poate așa te-ai născut. Ăla e "formatul" tău. Oricum, e normal ca la vârsta aia să ai probleme cu greutatea. De fapt nu aș considera-o o problemă, important e să fii sănătos, și atât timp cât nu intervine nicio problemă de sănătate nu cred că ai de ce să te îngrijorezi.