| BlEetT a întrebat:

BUNA TPU!
Am putina grasime pe burta si accea grasime imi acopera patratzelele!
Cum sa fac sa scap de ea?sad
Da prn metode sanataose(sport)
Va rog sa imi dati un program zilnic.big grin

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Nu este neaparat din cauza ca ai grasime, ci pentru ca nu ai pratratele. Trebuie sa faci si multe abdomene si alte exercitii ca sa capeti patratele, si pentru a scapa de grasimea de pe stomac, o buna metoda ar fi sa alergi, sau sa mergi pe o bicicleta d'aia de la sala care e ridicata pe ceva si tu doar pedalezi, stii tu.
Deci inai sa faci abdomene multe, si mult timp, sa capeti patratele, plus cateva diete, pentru ca daca faci abdomene si mananci ca spartu, doar o sa-ti pastrezi greutatea nu o sa faci patratele.
Si dupa aia, o sa ai patratele, si daca tot o sa ai grasime, sa faci mult sport, la sala, sau sa alergi prin parc.

7 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

laughing) ai mai pus odata intrebarea asta sau nu esti multumit de raspunsuri?

| andrey910 a răspuns:

Dupa cum a spus si Gabi, nu poti slabi doar intr-o anumita zona si nu vei slabi prin exercitii. Trebuie sa scazi din calorii daca vrei sa slabesti...cauta si tu un calculator caloric pe google.

| ivy a răspuns:

Prietene! Prea cunoscutu`l 8min abs de pe youtube! scrie exact asa la youtube/google si iti va da programul video...fa-l zilnic macar o data si nu mai manca grasimi si iti garantez ca intr-o luna se va cunoaste!

| Gabi3215 a răspuns:

Am cateva sfaturi pentru tine:
1.Nu poti slabi prin exerciti.
2.Ca sa elimini grasimile trebuie sa ai o dieta foarte stricta.
3.Nu poti scapa de grasimea din locul din care doresti(corpul alege unde slabesti)
4.Tu vrei patratele,ei bine gogule o sa dureze mult asta, prin exerciti, asa ca nu va mai luati dupa 8 min abs sau toate prostiile de genu!

| ilie98 a răspuns:

Fa 50 de abdomene pe zi

| AndriciTpu a răspuns:

Uite vreau funda! Cel mai bine fa in seara asta 10 flotari seara viitoare 2-3 in plus tot asa. iti vei mari muschi peptorali si patratelele + vei slbi si scade burta. funda?

| andrey910 a răspuns (pentru AndriciTpu):

@AndriciTpu Uite nu poti sa iei funda! (Pentru prostia pe care ai scris-o)