| MarinGrigore21 a întrebat:

Salut, am 1, 75 si 69kg. Ar trebui sa slabesc si dupa sa mananc mult pentru a pune masa musculara sau o pot face de pe acum? Nu am multa grasime pe maini si picioare, doar pe burta destul de putin totusi

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poti face gimnastica linistit, fara a-ti schimba fortat greutatea (care este potrivita inaltimii).
Alimentatia optima stabileste-l impreuna cu antrenorul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti bate tu capu, doar manca mai multe prote si fa sala 5 zile din 7

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci bulking, pui masa musculara iar de abia apoi slabesti

| raazVann a răspuns:

Cât ai vrea să slăbești la 1, 75? O poți face de acum... Normal era să ai înălțime cu greutate și arătai perfect!winking