| Horatiu014 a întrebat:

Salut, am 17 ani, 1.82 si 70 kg vreau să-mi iau un supliment pentru creșterea in masa musculară, sunt confuz între Serious MASS si 100% whey gold standard de le ON, mi-ați putea spune Care este mai bun pentru creșterea masei, mulțumesc!

2 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Salut, ce ai ales tu acolo ai un gainer si un supliment proteic. Suplimentele se aleg în funcție de alimentația ta. Daca in alimentația ta "scîrțîie" numărul de proteine alegi whey-ul, iar daca cresti mai greu sau nu consumi destui carbo alegi gainerul. Eu zic sa iei whey-ul deoarece carbohidratii si grasimile sunt foarte accesibili.

| Horatiu014 explică:

Deci ar fi mai Ok să-mi comand whey?