| bouchard33 a întrebat:

Salut, am o mare rugaminte la voi, am un Samsung 5380 foloseste sistemul eboda, VREAU SA POT VEDEA MECIURI LIVE PE EL STIU CA ESTE POSIBIL DAR CUM SA FAC? pot vedea clipuri dupa youtube fara probleme dar cand intru pe un site care transmite meciuri live. nu porneste! Va rog mult de tot daca puteti sa ma ajutati! multumesc mult!

2 răspunsuri:
| ChrissD a răspuns:

Incerca sa vezi meciurile live de pe digisport.ro mie imi merge bine...

| bouchard33 explică:

Am incercat dar pe samsungul meu nu-mi da voie nemernici de digi!