| andrey04 a întrebat:

Am si eu o problema, mi-am facut cont pe un site de pariuri care iti ofera bonus 10 euro la inscriere,fara sa oferi nicio informatie, iar una dintre cereri este sa ai 18 ani, iar eu am doar 16(Dobet), stiti cumva cum sa imi anulez sau sa retrag contul sau de consecinte?

Răspuns Câştigător
| MacheteX a răspuns:

Fi linistit! Acest site nu verifica informatii, si eu am un prieten sub 18 care si-a facut cont tongue

3 răspunsuri:
| iamSeBy a răspuns:

Si site-urile porno iti cer minim 18 ani, nu cred ca asta te-a oprit pana acum thinking laughing

| alexssh07 a răspuns:

Stai linistit. Atat timp cat nu o sa faci pariuri nu o sa patesti nimic (Conditia de 18 ani e pentru bilet castigator pentru ca ai nevoie de CNP)

| andrey04 explică:

Va multumesc