| denisTiky a întrebat:

Am un b'twin rockirder 520, si la suspensii are 2 "butoane"(nu stiu cum se numesc) si daca rotesc de unul dintre ele suspensiile se fac mai moi sau tari. Dar mai este unul in partea opusa care nu stiu ce face, si ma gandeam ca poate imi spuneti voi, funda!

Uite o poza sa vedeti mai bine la ce ma refer:https://imgur.com/a/fi45I

p.s: Scuze daca nu se vede bine in acea poza, pot sa fac eu alta (acea poza pe care o vedeti este luata de pe internet) si sa o trimit in privat daca stie cineva.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Blocare suspensie faţă (rigidă, fără cpmprimare)