| Alex8080 a întrebat:

Salut, as vrea sa bag si eu un bilet la pariuri sportive dar nu sunt sigur de ceva, de exemplu:eu vreau sa pun asa: real madrid sa castige, peste 2, 5 goluri si peste 9, 5 cornere.Asta inseamna ca daca marcheaza si adversarii se pune? Iar la cornere ambele echipe trebuie sa aiba peste 9, 5 sau doar Real Madrid?

1 răspuns:
| MValentin a răspuns:

Depinde foarte mult, daca mi-ai arata un screenshot m-as prinde mai usor. Dar iti recomand sa pui pe superbet deoarece este mai usor de inteles.

Forma: 1 & 2.5+ ( poate sa însemne gazdele câștiga si se marchează in total in meci peste 3 goluri SAU gazdele câștiga si tot ele marchează +3 goluri).
Pe superbet este specificat clar