| smecheru402 a întrebat:

Salut,as vrea sa pescuiesc pe Siret.
Este nevoie de permis?
Tin sa mentionez ca inca sunt minor si nu am buletin. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Fara permis nu e permis sa pescuiesti NICAIERI
ca se incalca asta la greu, nu contest, dar tot adevarat ramane si amenzile la fel, cu buletin sau nu

| RobertMoon a răspuns:

Daca esti minor treuie sa te doara la basca pentru ca parintii tai vor suporta consecintele, asa ca poti pescui linistit. Nu cred ca daca un politist te-ar vedea ti-ar face ceva pentru ca esti copil si te distrezi, eventual iti spune sa pleci si atat.