| GodOfThat a întrebat:

Salut! As vrea si eu niste recomandari de sali mma/kickbox/kempo/box bune, in Bucuresti, care sa isi dea interesul. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Absoluto center.

| AnastasiaK a răspuns:

Cu riscul de a fi subiectivă:

- Superkombat Academy
- Stoica Brothers Fight Academy
- Club Sportiv Ciprian Sora
- MMA Estefano
- Preda Fight Club

Le-am pus în ordine aleatorie.

P.S. Ar trebui să spui strict sportul care te interesează. Nu te gândi că te duci la o sală de kickbox și înveți automat și box că nu e chiar așa. De învățat înveți, dar nu suficient cât să faci față unui luptător de box. Eu nu am pus nicio sală de box în ce am enumerat mai sus.