| Bog24 a întrebat:

Care este diferenta intre flotarile facute intr-un mod alert, rapid si cele facute lent?

4 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Fiecare tip are scopul lor. muschii lucreaza in diferite feluri, schimband antrenamentul poti surprinde muschii. eu fac serii incete, serii rapide, tensiune continua. diferite tipuri de antrenament ajuta in mod diferit muschii

| florynmondialul a răspuns:

La flotari cel mai mult intra pieptul, tricepsul si umarul! NU bicepsul!

| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Cele facute intr-un mod alert iti consuma energia mai repede si nu prea actioneaza asupra muschilor, iar la cele facute lent simti cum iti lucreaza muschi, chiar daca e o mai mare greutate obti rezultate mai bune. Bafta!

| ElenaCozminGrosoaia a răspuns:

Cand faci flotarile lent incearca sa faci vreo 10-15 si vei simti cum iti lucrezi muschii. Facand rapid, nu faci decat sa te obosesti mai repede(asta nu inseamna ca nu ajuta love struckhee hee ) sper ca am ajutat whistling