| Similion a întrebat:

Ce părere aveți de box? Este bun? Si Imi puteti recomanda niste săli bune in Pitesti? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Dpdv al eficientei e o tampenie - te bate de nu te vezi unul care stie sa dea cu picioarele (kickboxing, taekwondo), sa faca prize, deflectii si sa iti neutralizeze mainile (wing chun, aikido, krav maga)

dpdv al unui sport, e o tampenie - SIGUR capeti ochi umflati si eventual nasul rupt... de mai multe ori

dpdv al body building (cum iti arata corpul) e o tampenie, pentru ca, cu toate ca iti antrenezi si picioarele, TOTUSI box-ul e bazat pe marimea si greutatea mainilor si muschilor mainilor, deci, muschi la maini pana la cer, si la piept in rest... nu prea, ajungi sa arati ca un balon umflat numai in partea de deasupra

etc.

insa fiecare cu fetish-ul lui... tu ai intrebat, asta e parerea mea tongue

| amd333231241 a răspuns:

Marius Cocean e cel mai bun din Pitesti