| StanAlin a întrebat:

Salut, ce supliment imi recomandati sa iau pentru dezvoltare musculaturii. Momentan iau Gold Whey Mass dar as ca pe langa acesta sa mai iau ceva, niste creatina ar fi buna? Recomandati-mi un supliment.

Răspuns Câştigător
| SiLaS a răspuns:

Incearca BSN True Mass.Eu am fost foarte multumit de el, unul dintre cele mai bune suplimente folosite de mine.

2 răspunsuri:
| Toi_Andrei_1999 a răspuns:

ON Serious Mass 2.7 kg

| ramont a răspuns:

Ia ceva gainer nu proteina whey
iar dupa parerea mea creatina e apa de ploaie.mai bine incearca un complex de aminoacizi