| BuLaNNNeL a întrebat:

Salut, cred ca am o genetică destul de slaba la biceps, ce exercitii recomandați pentru ascutirea capului bicepsului?

Răspuns Câştigător
| calinabz a răspuns:

Salut, ascutirea bicepsului nu este o asteptare realista, in special pentru ca depinde mult de cum spun si restul de genetica ta (tipul insertiilor, tendoanelor bicepsului). Insa poti sa studiezi cum sa antrenezi cat mai eficient bratele. Nu te limita la sfaturi primite pe un site de genul. Pentru inceput, uite aici - https://www.youtube.com/watch?v=nxCyLDlW8P8

5 răspunsuri:
| Piso_Filip_2000 a răspuns:

Rabdare fra, nu exista exercitii miracol

| CristiMC a răspuns:

Nu poti modifica geneticul. Daca ar exista un exercitiu pentru ascutirea bicepsului toti l.am fi avut ascutit.
Ce te face sa crezi ca ai geneticul slab la bicceps?

| BuLaNNNeL explică (pentru CristiMC):

Bicepsul meu arată ca o capsulă umflată si când e pompat si la rece, pur si simplu nu am cap la biceps. laughing

| CristiMC a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Cam greu sa-mi dau seama din descriere de aspectul bicepsului. Faci sala sau vreun sport? Ce inaltime si cate kg ai?

| BuLaNNNeL explică (pentru CristiMC):

Nu fac sală, fac streetworkout. Am 171 cm si 64 kg. Revin maine cu o poza happy