| myhay999 a întrebat:

Credeti ca daca fac tractiuni la bara pot sa cresc in inaltime? Multumesc!

3 răspunsuri:
| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Nu cred, sigur de ajuta sa iti maresti muschii(bicepsii)

| xJuliusx a răspuns:

Parerea mea personala (am facut tractiuni la bara destul de mult in tinerete, am 51 ani) este ca te ajuta f putin cu cresterea in inaltime. Daca ai complexe cu inaltimea te sfatuiesc sa uiti de acestea. Inaltimea unui indivit este data de genele pe care le mosteneste. Eu nu sunt inalt si nici nu mi-am dorit vreo data sa fiu. Daca am facut tractiuni si altele, le-am facut pentru intarirea muschilor si sanatate.

Răspuns utilizator avertizat