| Mari34512345678910 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de un sport nu stiu exact cum se cheama,i legat de tot felul de tractiuni si alte smecherii la bara! Credeti ca acest sport o sa ma miceasca sau o sa fie posibil sa nu mai cresc? Am 1, 65 inaltime, 65 kg si am 14 ani, aproape 15!

Răspuns Câştigător
| Adbbmsh a răspuns:

Te referi la street workout sau calisthenics(exercitii ce se bazeaza doar pe greutate corporala).
Nu o sa te micsorezi neaparat, dar nu iti garanteaza nimeni ca o sa te si inalti. La varsta pe care o ai, mai ai timp de crescut si o sa mai cresti. Si chiar daca faci sau nu exercitiile astea, tu o sa te mai inalti/ o sa cresti in masa si greutate.

| Mari34512345678910 explică (pentru Adbbmsh):

Adry2000 si la street workout si la calisthenics ma refeream, iti multumesc foarte mult ca mi-ai raspuns!

| Adbbmsh a răspuns (pentru Mari34512345678910):

Ca lucru sunt asemenatoare, executiile difera. Cu placere, sper ca ti-am putut fi de folos.winking

3 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Crossfit training.