| Cedryc00123 a întrebat:

Este adevarat ca alti baieti cresc mai mult de la 16 ani? si daca stai atarnat de bara si mai faci si tractiuni la ea cresti in inaltime? pentru ca eu am 15 ani jumate si 160cm credeti ca o sa mai cresc pana la 1.73? daca stau atarnat de bara, fac tractiuni la ea si am uitat sa mentionez ca am o alimentatie bogata(manc peste oceanic multe fructe si legume si beau 3 pahare de lapte pe zi). Deci credeti ca pana la 18-19ani am ceva sanse sa ajung la 1.73 daca acum am 15 ani jumate si 160cm?
DAU FUNDA PENTRU CEL CARE MA AJUTA CEL MAI MULT SI VA ROG FARA MISTOURI(sunt baiat)

1 răspuns:
| MissGreenDots a răspuns:

Buna! Uite, eu sunt fata, deci nu stiu exact cum sa iti raspund la intrebare, dar vreau doar sa iti spun ca baietii se dezvolta mai tarziu decat fetele. Eu am 1.70, dar nu am mai crescut de 2 ani, si nici nu o sa mai cresc. Asa ca stai linistit! happy