| CobraGuy a întrebat:

Cum as putea sa imi ingros picioarele, si marefer si la cvatricepsi nu numai la gambe. Am structura osoasa a unui ectomorf, si incerc sa mananc mai mult dar sa ajung la 2500-3000 calorii pe zi e destul de mult pentru mine, fiind un adolescent de 20 de ani.
As vrea sa stiu daca sa alerg mai mult sau sa fac exercitii de masa pentru picioare. Multumesc

2 răspunsuri:
| Just4boy a răspuns:

Cele mai bune exercitii, dar si cele mai grele, sunt genuflexiunile. Iti poti face un antrenament..genuflexiuni, extensii la aparat si dupa bicicleta!

| KillaNoFilla a răspuns:

Un adolescent de 20 ani xdddd
mersul cu bicicelta si asezari ajuta.Mananca peste, oua, carne, fasole, cascaval(nu oricare) si ceva glucide.