| Sergiu3210 a întrebat:

Salut, daca esti in deficit caloric, este posibil totusi sa pui grasime pe tine, sa spunem asa? Ieri m-am tinut toata ziua de dieta, am fost in deficit caloric doar ca aseara la meci am bagat si eu 1 felie de pizza ca romanul, dupa calculele mele tot in deficit sunt, oare este posibil sa pui grasime daca nu mananci ce trebuie in caloriile propuse?

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

"Hm oare 2+2 fac 4? Da, chiar fac 4. Dar totuși stai să întreb să fiu sigur" fix așa sună.

| dinaprilie a răspuns:

Probabil corpul tau a devorat-o instant sau a depus-o ca mai apoi sa o consume, mai tarziu un pic..se slabeste de la deficit caloric..nube asa perpetuata ideea ca na..trebuie sa mai faca si ei un ban..sa sti tu..retete, prafuri, cumpara asta cumpara ailalta happy

| AlbertoMadalin17 a răspuns:

Nu,poți sa mănânci și dulcuri dacă ești in deficid slăbești!