| Ionut22244 a întrebat:

Salut.Imi puteti explica si mie cum e cu handicapurile la pariuri sportive online.ori nu am inteles eu bine ori casa de pariuri ma inseala(sunt incepator deci.) https://picasaweb.google.com/109739263452073272948/11Feb ruarie201302 Am pus niste poze cu ce am pariat.

1 răspuns:
| paulinhio a răspuns:

Salut!
Handicapurile la pariuri inseamna asa:
Ex:MECI: STEAUA - RAPID
La pariuri iti da la handicap sa zicem
(H1)STEAUA-RAPID,adica steaua porneste de la scorul de 1-0, daca pui la pariuri STEAUA-RAPIA-pronostic(h2) inseamna ca rapid sa castige la minim 2 goluri diferenta.
Iar daca pui pe Steaua h1 atunci steaua porneste de la 1-0 si in caz de egalitate tu prinzi acel meci
EX: 0-0 + 1 =1-0
Sper ca te-am ajutat!
Succes!