| Gaby3891 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste exercitii la sala pentru umeri. Nu am bagat atat de mult umeri pana acum, iar zilele trecute tocmai auzeam pe cineva ca ii spunea unui prieten de al sau ca ajung exercitile la umeri pentru partea respectiva si ca partea cealalta se va lucra in alta zi.
Acum eu as vrea sa stiu care sunt acele parti ale umerilor, ce exerciti ar trebui sa bag pentru fiecare si cand ar trebui lucrate.

3 răspunsuri:
| Bordinc_Razvytzu_1995 a răspuns:

Salut.Eu ti-as recomanda sa ridici gantere, haltere si daca vrei tu sa faci in plus uite aici site-ul asta:http://www.youtube.com/watch?v=PJ_kayODqG8 dar trebuie sa faci zilnic de 2 sau mai multe ori exercitile astea un prieten de al meu intr-o luna a facut la muschi cu site-ul asta de zice-ai ca a luat proteine.

| Bordinc_Razvytzu_1995 a răspuns:

Vrei sa-i dai jocuri de copii mici?

| Cosmin86 a răspuns:

1. presa militara
2. presa arnold
3. ramat vertical
4. triangle pull-ups

Atat, e suficient. Vezi ca la 4 intra si spate+biceps.