| Wyo11 a întrebat:

Imi spune si mie cineva programul caselor de bilete la meciul FCSB-SPORTING?

2 răspunsuri:
| sorinake a răspuns:

Incepand cu 20 august va pune in vanzare, la casele de pe Bulevardul Basarabia, biletele pentru partida cu Sporting Clube de Portugal, contand pentru returul play-off-ului UEFA Champions League.

Vor fi disponibile tichete din urmatoarele categorii:

PELUZE - INELUL 3 - 30 LEI
TRIBUNA II - INELUL 3 - 40 LEI
TRIBUNA I - INELUL 3 - 40 LEI

Bilete din alte categorii vor fi disponibile in conditiile in care vor exista retururi de la vanzarea online a acestora!

Programul caselor de bilete va fi urmatorul:

DUMINICA - 11:00 - 15:00
LUNI - 11:00 - 19:00

In functie de ritmul vanzarii biletelor, programul va fi prelungit si pentru zilele de marti si miercuri!

| deeaella a răspuns:

40000 de bilete din cele 46.000 de bilete au fost deja achizitionate inca de ieri... Deci nu stiu daca vei mai gasi dar succes