| anonim_4396 a întrebat:

In fiecare seara fac de 150 de genoflexiuni in 3 serii de cate 50. In cate luni mi se vor forma picioarele? Alte solutii? (n-am timp de sala)
Fundawinking

Răspuns Câştigător
| structura a răspuns:

Salut,depinde care parte a piciorului vrei sa o dezvolti,sa stii ca genoflexiunile lucreaza mai mult partea superioara a piciorului, adica muschi femurului, nu vei ajunge sa ai pizioare,,formate,, doar din genoflexiuni, eu iti spun sa alergi, pentru ca asa ti se formeaza si gamba, si daca tot faci genoflexiuni, fale mai grele, adica intr-un picior sau pine o greutate in mana, astfel vei spera la niste picioare ferme si dezvoltate, si nu uita de sarituri, ele te ajuta sa isi,, dea drumul,, piciorul sa se dezvolte, stima

2 răspunsuri:
| ma3 a răspuns:

12 luni asa, sa inceapa sa arate bine..asta daca iei si niste suplimente; natural..mai greu

| UtilizatorulN a răspuns:

Intr-o luna vei observa o crestere in forta picioarelor.