| RoseGirl9927 a întrebat:

De 6 zile fac in fiecare seara cate 100 de genoflexiuni. Credeti a pana la vara, peste 3 luni, o sa am picioarele frumoase? Sunt fata, am 16 ani, 1.70 si 57-58 de kg. Tin dieta ca sa si slabesc in acelasi timp, sper sa nu fac muschi

2 răspunsuri:
| վፀiፀፀ a răspuns:

Nu cred ca stii ce implica o dieta deoarece, daca o incepi, oricat de putin ai slabi, daca te opresti din dieta te ingrasi de 2 ori mai mult. Daca faci muschi, vei arata mult mai bine si vei avea niste picioare foarte frumoase nu are rost sa mai slabesti. Sunt mai mult feluri de exercitii pentru picioare, poti cauta pe youtube.
La 1.70 m ai o greutate normala.

Asta e diferenta dintre a avea muschi si a fii doar slaba-http://m.imgur.com/m7E1FQi,RNeQBc9,58ZOSt5

| dvw a răspuns:

Eu zic sa si alergi. Astfel slabesti fara sa tii dieta, insa sper ca mananci cat de cat sanatos.