| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare doar pentru cei care sustin Echipa Nationala de Fotbal a Romaniei la EURO2016! Sper la cat mai multe raspunsuri la acest mic sondaj. Voi cum sustineti nationala Romaniei? :
1. Stau in pat cu familia ( ne uitam mai ceva ca la un film sau piesa de teatru)
2. Acasa, cu familia si ceva musafiri
3. Doar eu ma uit la meci, pe familie nu o intereseaza, e prea obosita sa se uite
4. Merg undeva la terasa/bar/restaurant cu colegii sau prietenii
5. Sustin Romania in adevratul sens al cuvântului : emotie, atmosfera, galerie, galagie, traiesc meciul!
6. Ma doare-n 14 de Nationala si de EURO 2016, abia stau treaz la meciuri, atipesc din minutul 1 (din partea mea, RUSINE SA VA FIE)
7. Ma imbrac in echipament in caz ca am, sau cumpar stegulet, fular, esarfa cu tricolorul.

Multumesc si HAI ROMANIA!

12 răspunsuri:
| MirceaFlorea a răspuns:

Hai Romania!

| madymeow a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai Romania acasa ca nu esti buna de meci la EURO 2016. Nu se mai joaca cum se juca inainte. Iar ai nostri sustinatori cica "suporteri", merg prin Franta sa se bata cu fortele de ordine. Rusine Romania!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Du-te naibii!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aaa... Si eu aleg varianta 6.

In 14 daca ma doare, e putin spus. Mai bine imi peterc timpul jucandu-ma la PC. Oricum scorul il aflu si pe FACEBOOK. Vin atatea statusuri instant cand se da gol si cartonas rosu ETC. Rusine? De ce rusine? Hmm... Ma doare undeva pe mine de nationala. Oricum pierde Romania. Chiar daca sustii sau nu.

| Username55 a răspuns:

| Drimmero a răspuns:

3,4,5.

Răspuns utilizator avertizat
| UnBroken2016 a răspuns:

6- Ma doare in cot de Romania in general, ce sa mai zic de echipa nationala. Observ ca esti tipicul om prost care pune o intrebare si nu accepta critica, vazad raspunsul tau la postul lui angelblue90.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

5. Am sapca, steag si vuvuzela.Hai,Romania!

| LostInPark a răspuns:

Nu sunt sigur, dar cred ca ma incadrez la 4.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai scrieti nimic, lasati-o balta!