| George_8501 a întrebat:

La care ar fi mai bine sa ma duc la Fotbal sau Muay Thai? La muay thai nu cunosc pe nimeni da la fotbal e toata clasa mea...

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum depinde si de varsta si unde esti mai bun... daca te stii la fotbal nu mai sta pe ganduri! in muay thai poti sa devii cel mai bun prin munca nu prin talent! deci daca te stii la fotbal poti sa faci o gramada de bani daca nu du-te la muay thai!

| AskAlex a răspuns:

Nu conteaza pe cine cunosti, conteaza ce iti place sa faci + ca te imprietenesti si la Muay Thai cu oamenii de acolo

| niponX a răspuns:

Chiar dacă nu cunoști pe nimeni, vei învăța lucruri noi, plus.nu vei fi distras de persoanele cunoscute. good luck

| Elastic a răspuns:

Du-te unde 'ţi se pare mai bine. Nu contează că nu cunoşti pe nimeni la MuaY Thai. Că tu prima oară când ai intrat în clasa ta nu cred că îi ştiai pe toţi. Faci cunoştinţă cu cei de la Muay Thai, şi îţi faci prieteni noi.Nui nimic în neregulă cu asta. :-)

| dtmvoi a răspuns:

Muay Thai iti sugerez fotbalul e nasol parerea mea.xD