| Daniel7799 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu vreun site in care pot urmari finala de la Cincinnati? big grin

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Ce rau imi pare ca n-am intrat mai devreme pe TPU ca ti-as fi dat. Sper totusi ca ai gasit si ai vazut finala. Aveai ce vedea. Iti las aici un site, poate pe viitor te va ajuta: www.meciuri-live.info sau poti scrie pur si simplu "meciuri live pe net" pe google si-ti vor aparea mai multe site-uri.

P.S. Sper ca de finala masculina care tocmai sa terminam vorbeai tu. Daca vrei sa te uiti la Serena - Halep, gasesti meciul pe acel site sau pe dolce sport.