| Sh4d0wGh0st a întrebat:

Salut, nu exista o metoda pentru a intari pumnul, rezistenta fara sac de box?

Răspuns Câştigător
| MistretulPufos a răspuns:

Da-i cu el in ceva tare, o sa se intareasca osul in timp

9 răspunsuri:
| Clubăreală a răspuns:

Nu am auzit de intarirea pumnului. Dar sigur poti incerca exercitii pentru incheietura bratului/exercitii pentru antebrat.

| DarySiNimicMaiMult a răspuns:

Nu,dar,poti face exercitii pentru musculatura.

| Cosmin86 a răspuns (pentru MistretulPufos):

Serios? DE CAND se intareste osul lovind in ceva tare?

ASta e cea mai mare CRETINITATE.

Doar COPII PAMPALAI dau cu pumnii in chestii tari, sa se intareasca.

| Drimmero a răspuns (pentru MistretulPufos):

Remediu pentru a ramane fara pumn, ceea ce ai zis tu!

| MistretulPufos a răspuns (pentru Cosmin86):

Bine bine, dar impactul regular face ca oasele sa se intareasca, nu ma refeream sa isi dea cu ciocanul in mana...ma rog stiu ca o sa ma contrazici dar fiecare crede ce vrea

| Cosmin86 a răspuns (pentru MistretulPufos):

"fiecare crede ce vrea", da, ca suntem in EVUL MEDIU si nu avem acces la 100000 de studii medicale in domeniu...

tu inca citesti carti la lumanare? nu ai progresat odata cu restul lumii?

| MistretulPufos a răspuns (pentru Cosmin86):

Daca eu iti spun ca sunt un print nigerian poti sa crezi ce vreiwinking

| Cosmin86 a răspuns (pentru MistretulPufos):

Bine, da cu pumnii in pereti happy

Daca asta e nivelul... asta faci.

| MistretulPufos a răspuns (pentru MistretulPufos):

Lel mi-ai dat funda laughing