| mailife a întrebat:

Salut,cum imi pot intari pumnul?

Răspuns Câştigător
| StefanMicutzu a răspuns:

Antreneaza-ti antebratul, cu cat il ai mai puternic cu atat vei strange pumnul mai tare si se va intari si incheietura.

| Cosmin86 a răspuns (pentru StefanMicutzu):

Felicitari pentru cel mai prost raspuns posibil

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin86 a răspuns (pentru mailife):

Serios? doar aberez? esti doar un COPIL MIC, nu? laughing

cu ce aberez ma copil firav ce esti?

| Wehes a răspuns (pentru mailife):

Cosmin abereaza?
Cum sa fii atat de tampit sa crezi ca antrenand antebratu intaresti forta pumnului? Tu esti constient?
Maine vine unu care zice ca antreneaza gamba si ii creste bratu, ceva de genul e si aici straight face

15 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Daca mi-ai fi urmarit cele peste 1000 de postari castigatoare la sport ai vedea ca eu sunt ANTI-STEROIZI.

Dar ce sa vorbesc cu un prost firav, complet paralel happy

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin86 a răspuns (pentru mailife):

Sunt 1000 de site-uri despre fitness si culturism. documenteaza-te singur ( daca stii sa citesti ) sa vezi ca toti sustin exact ce sustin si eu

copil mic...

| Jipa95 a răspuns:

Stangand un cauciuc in mana, dinacela rotund

| Wehes a răspuns:

Cum imi permit, ca cine esti tu straight face Vai doamne.
Tu esti unu care nu face diferenta dintre antebrat si pumn. Un copil care vrea muschi stand in casa la pc. Un copil care habar nu are ce e ila culturism si cu ce se mananca. Un copil care comenteaza fara sa aiba pic de cunostinte.
Un copil care habar nu are rolul steroizilor si efectele lor. Mai pe scurt : Un ratat. Ramai la antrenarea antebratului si joaca-te cu pu.ta in cada.

| Wehes a răspuns:

Esti cel mai tare baiat. Vreau sa fiu exact ca tine.
Ceva sfaturi?!
P.S: Tu habarn-ai ce sunt aia steroizi. Tu crezi ca daca te indopi cu steroizi te faci ditamai musculos. GRESIT. Daca nu mananci 8 mese ( la toate carne ) te poti ca.ca pe ei steroizi ca nu au niciun efect pozitiv. De odihna nu mai vorbesc, mai documenteaza-te Arnold. Ca de te aude cineva spunand porcariile astea prin sala te mistocareste toata sala.

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin86 a răspuns (pentru Wehes):

E doar un copil mic, vrea si el sa-ti intareasca pumnii lucrand antebratul.

ce sa-i ceri, e un firav paralel, care comenteaza si el de steroizi, ca deh, daca nu esti MEGA FIRAV ca el, iei steroizi domne laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Pr3da70R a răspuns:

Loveste cu pumnul in ceva cum lovesc cei de la box in sacii aceia de antrenament, dar sa lovesti ceva mai dur, cum ar fi un lemn sau o galeata de tabla plina cu nisip.