| anonim_4396 a întrebat:

Exista o metoda pentru a Întări acele oase a pumnului?
Inafara de sac de box

5 răspunsuri:
| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Dar de ce vrei tu sa iti intaresti pumnul mai batman?

| JohnCena02 a răspuns:

Laba

| Richard01 a răspuns:

Flotarile in pumn si fă si exercitii pentru antebrat, triceps si umeri daca ai putea.

| laurentiu442 a răspuns:

O grămadă caută pe Youtube Wrist strenght

| Geaniiina a răspuns:

Călire, gen.
Fă un mic " pod " din lemne groase sau cărămizi, lasă loc în mijloc şi peste ele pune o tablă ( să nu fie groasă pentru început ) şi peste tabla aceea pune un prosop sau ceva moale. Dă cu pumnii în chestia aia zilnic de câteva ori. Prin durere le întăreşti. Un prieten a fost la lupte şi-l punea să dea cu pumnii în ceva perete special pentru asta.