| bitwlicious a întrebat:

Pana la urma unde se joaca Dinamo-Gaz Metan Medias pe Stefan cel Mare sau National Arena?
[Funda/ Dar nu vreau sa veniti cu raspunsuri care le'a aratat la tv acum 10 zile happy
P. S.: De dimineata D. Dragomir a spus ca nu se joaca pe National Arena, acum seara a spus ca totu' este in regula daca accepta si cei de la Gaz Metan!

Răspuns Câştigător
| Dicanul a răspuns:

Pe National Arena, suta la suta. Deja au fost inchiriate 20 000 de locuri de catre FC Dinamo Bucuresti.

1 răspuns:
| bitwlicious explică:

Ok, Multam' frumos, cum am promis iti dau funda =D