| florin1979 a întrebat:

pe ce canal tv vom putea urmari infrangerea in fata albanieihee hee, si la ce ora?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Intalnirea Albania - Romania va fi transmisa doar in format LIVE Text pe site-ul Ziare.com incepand cu ora 21.00.Din pacate nu transmite niciun post tv din Romania meciul.Si hai sa fim mai optimisti! Hai Romania!

| Teo a răspuns:

Nu e se transmite la TV pentru ca TVR nu a vrut sa plateasca suma de bani ceruta de televiziunea albaneza si asa in seara asta TVR transmite 2 episoade din sezonul 6 din Anatomia lui Gray.

| Zangetsu a răspuns:

Sa recunoastem, de cand s-a retras hagi, nu a mai fost asa spectaculos.

| Biggiesan a răspuns:

rolling on the floor))))bine zis înfrangerea! cred ca pe Romania actulatitati! e mai bine sa nu vedem (cat de nasol joaca)!