| 4evergentleman a întrebat:

Salut.
Pentru cei care jucați la pariuri spprtive, ce spuneți câștigă azi Real Madrid cu Manchester City? Sau ce prognostic puneți/vedeți la acest meci?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim, nu jucăm la pariuri si nici tu nu ar trebui sa mai arunci banii pe prostii, astea sunt jocuri de noroc capcane in care cad naivi ca tine care speră sa se imbogațeasca, toate meciurile sunt aranjate dinainte, asa ca cine o sa cîstige bani vor fi patronii caselor de pariuri fa le lor burta mare si tu uita te pe geam caind o sa iti fie foame, gîndeste te ca in loc sa ti cumpere mama ta mincare aruncă banii pe niste gunoaie care nu merita nimic casele de pariuri sportive păcănele cazinouri asta este activitatea multor tineri din România, cautati servici unde sa ai salariu ca din pariuri o sa fi sarac si flămînd, ce varsta ai? Parintii tai stiu cu ce te ocupi?