| anonim_4396 a întrebat:

Saptamana trecuta, mai exact miercuri am fost la sala si in program am avut picioare, totul bine pana a doua zi ca d m-am trezit cu febra musculara (asa trebuie). Au trecut 3 zile de atunci si inca ma doare (destul de tare) pulpa piciorului si nu cred ca febra e de vina si as vrea sa stiu daca ar putea fi cumva o intindere musculara!? o.O Ce ar trebui sa fac in caz de intindere (nu am mai avut asa ceva)?

Răspuns Câştigător
| andrupetre26 a răspuns:

Ia o aspirină și îți poți cumpăra o cremă de la farmacie numită"labă de urs" și masează-te unde te doare. Chiar dacă te doare când te masezi..rezistă. Și fă asta de câteva ori la ore diferite până te bagi la somn. App..crema e mentolată și vei simți că-ți ard picioarele laughing

3 răspunsuri:
| Stufii a răspuns:

Ma doare cand merg, apas si cand indoi piciorul...

| andrupetre26 a răspuns:

Aspirina alungă febra musculară*

| Stufii a răspuns:

Am crema aia... multam de raspuns! big grin