| Simion97 a întrebat:

Stie cineva cum pot scapa de grasimea de pe pectorali? Am fost si la sala si am lucrat pectoralii, dar grasimea tot a ramas.

2 răspunsuri:
| Alx09 a răspuns:

Fa cât mai multa sala și mănâncă sănătos

| BuLaNNNeL a răspuns:

Ai răbdare, nu dispare peste noapte. Ai grija la alimentație, poți incerca un deficit caloric, dar trebuie sa fii foarte atent la macronutrienti ridici nivelul proteinelor consumate si scazi carbohidratii si grasimile. Bineinteles toate aceste lucruri treptat ca organismul sa aibă timp sa se adapteze, multe vitamine si baga în continuare sala. Succes