| MoneyMaker96 a întrebat:

Stie cineva un site unde pot afla informatii actualizate rapid despre meciurile de fotbal(jucatori accidentati, suspendati, echipele probabile, statistici amanuntite, etc)?
Nu vreau site-ul transfermarkt pentru ca il stiu deja

3 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

In genul lui transfermarkt ar fi doua footballdatabase.eu si footballzz.com acesta in Spania de exemplu se numeste zero zero.pt

| aumih16 a răspuns:

Am gresit de fapt zero zero.pt este de fapt din Portugalia nu din Spania din Italia calciozz.it din Franta leballonrond.fr din Germania fussballzz.de din Brazilia ogol.com.br din Spania ceroacero.es toate astea sunt variantele straine ale lui footballzz.com din Anglia sau Marea Britanie ma rog cum se zice spune la tara asta

| miTzuliK93 a răspuns:

Http://injuriesandsuspensions.com/ sau http://ro.soccerway.com/. Eu le folosesc de mult timp. Sunt multumit.