| DeiaDeea a întrebat:

Stiti cumva un mod prin care as putea avea un abdomen mai accentuat? Sunt deja slaba si am abdomen.dar foarte putin si as vrea sa se vada mai bine.Stiti cum as putea face? Daca stiti va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| mihaibrad a răspuns:

Sa nu crezi ca glumesc cand iti raspund: musculatura abdomenului ar trebui vazuta inainte de a primi un sfat.
functie de ce se vede, poti fi sfatuita sa lucrezi intr-un anume fel
intuitiv, pot sa iti spun ca majoritatea ignora sa lucreze si zonele laterale, de aceea nu reusesc un abdomen foarte definit (oricum, la fete definirea excesiva nu arata neaparat mai bine... feminitatea inseamna si o anume muzica in definirea formelor, nu cere efortul brutal )