| Iulian_Andrey_1999 a întrebat:

Salut, stiu ca intreb din nou, dar cine stie cam in ce data apare albumul Uefa Champions League 2014-2015? Am primit un raspuns ca ar fi trebuit sa apara zilele astea ( joi si vineri ) dar chiar nu l-am gasit.
Imi puteti da o data orientativa? ( zi si luna).Dau funda pentru cel mai bun raspuns.
PS : Anul trecut in ce data a aparut?

Răspuns Câştigător
| RzV28 a răspuns:

Salut, anul trecut stiu ca a aparut in octombrie, deci cred ca asa va aparea si anul acesta!

2 răspunsuri:
| Iulian_Andrey_1999 explică (pentru RzV28):

In jur de ce zi a lunii octombrie? 10, 20 octombrie?

| RzV28 a răspuns (pentru Iulian_Andrey_1999):

La inceputul lunii intre 1 si 10 octombrie, anul trecut a aparut pe 3 octombrie!