| crs122 a întrebat:

Sall al.A aparut albumul uefa champions league 2014? Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Dragos481 a răspuns:

Normal cred ca a aparut am facut si eu colectie cand era Otelul si il luasem de cand incepusera grupele. Funda?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu! Octombrie - noiembrie, mai asteapta un pic. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru crs122):

Ce este cu link-ul asta? vrei sa-mi spui ceva? eu nu am FB, asa ca nu stiu ce este!

| crs122 explică (pentru anonim_4396):

Nu este niciun link de facebok este o pagina tongueagina colectionarului si zice ca albumul a aparut pe 10 octombrie costa 4 lei 90 un plic cu 5 stickere e 2 lei.

| florin422004 a răspuns:

Da, a fost pus pe piata la inceputul lui octombrie! Atunci l-am luat!