| Iulian_Andrey_1999 a întrebat:

Salut, stie cineva cand o sa apara albumul Uefa Champions League 2014-2015? Imi puteti da o data orientativa?

3 răspunsuri:
| hydrantmarian a răspuns:

Dupa cum stii ieri s-au tras grupele ucl si el, trebuie sa apara peste o saptamana adica joia, vinerea viitoare asa a fost si anul trecut am reusit sa umplu albumul, funda?

| Iulian_Andrey_1999 explică (pentru hydrantmarian):

Imi poti da sI o data? Cs nu au aparut in magazine, si de unde le-as putea lua? Iti dau funda daca raspunzi

| Iulian_Andrey_1999 explică:

Inca ceva si iti dau funda. Cam in ce data pot aparea? Inca nu le vad in magazine. si de unde le-as putea lua?