| Afganistanu_9917 a întrebat:

Salut.Sunt la taekwondo de o saptamana si dau numai cu dreptu dau si cu stangu dar mai usor si mai greu in cat timp o sa invat sa dau cu stangu bine?
Vreau sa aud parerea unui baiat/fata care face acest sport!

Răspuns Câştigător
| daniel_5512 a răspuns:

Si eu practic de 11 ani si pot sa zic ca si eu eram deficitar la partea stang picor mana dar am lucrat mult cu partea accea si am egalat fortele trebuie munca mult ciao

1 răspuns:
| Marius151 a răspuns:

O sa inveti cu atat mai repede cu cat te antrenezi mai mult. Poti sa faci si acasa, nu doar la antrenamente.