| didixu15 a întrebat:

A incercat cineva aparatul AB generator de la mediashop? Ce parere aveti despre el?
MS:*

3 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu cred ca e bun, nu m-am mai uitat de ceva vreme la teleshopping, dar mai toate aparatele de slabit vin la pachet cu o carte care iti prezinta diferite retete, pana la urma tot la dieta se ajunge.
aparatele alea de tonifiere prin electrostimulare mi se par bune, dar grasimea tot nu o ard si daca nu ai grasime pe abdomen, dupa o saptamana de abdomene(100 pe zi, cel putin) vor aparea si rezultatele...

| Cristian_Birmanese_1990 a răspuns:

Cauta si tu pareri de la persoane care au cumparat deja, de exemplu pe http://www.buzzmag.ro/ab-generator-pret-ieftin-si-pareri/ gasesti cateva pareri ab generator.

| AlexandraSimion a răspuns:

Mie mi se pare cam sensibil, la construcție mă refer. La mediashop e nasol că termenul de livrare este unul ridicat, uneori peste 10 zile. Termenul de retur e 14 zile in loc de 30... Dacă dorești mai multe informații despre mediashop și păreri de la alți clienți, îți recomand http://parerimagazin.ro/pareri/mediashoptv-ro/