| KlauDyU0109 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine,spuneti-mi cand joaca Steaua Bucuresti - Vardar Skopje, la ce ora si pe ce program.
Insa nu sunt sigur daca se va da la Tv. Eu zic ca da.
Multumescbig grin Ofer FUNDA celui mai rapid si mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Sconosciutonome a răspuns:

Salut, nu se stie inca sigur daca se joaca, pentru ca Steaua isi asteapta decizia de la UEFA in legatura cu dosarul valiza, si daca se joaca, va fi peste aproximativ 2, 3 saptamani, cam prin 16 iulie, ceva de genul. Si posibil sa fie televizat de digisport sau pro tv. Sper ca te.am ajutat

3 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Deocamdata nu se stie daca mai joaca.
poate fi exclusa din competitie.

| alexs99 a răspuns:

Nu se stie inca exact data, ora si programul ce va transmite meciul Steaua-Vardar Skopje, informatiile vor aparea probabil peste 1-2 saptamani.

| JoseCallejoNNn a răspuns:

între16/17 iulie, meciul tur și 23/24 iulie, cel retur.