| doggy123 a întrebat:

Am 14 ani si iubesc pescuitul.Pescuiesc de multi ani dar inca nu stiu asa multe lucruri despre acest sport asa ca mi-ati putea de niste site-uri de unde sa invat chestii cat mai multe? Informatii despre pesti(crap,platica,somn,caras, salau etc), informatii despre obiceurile pestilor(unde le place sa stea la apa adanca/mica, tipul de apa preferat etc) sau noduri/monturi pescaresti impreuna cu pasii pentru realizare. dau funda happy

Răspuns Câştigător
| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Sunt cateva site-uri misto. Pe bune, tu nu ai cautat pe google :P : http://www.google.ro/#q=pescuit+tutorial

1 răspuns: