| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 imi place fotbalul si stiu sa joc destul de bine.
Recent m-am inscris la o scoala de fotbal iar in prima zi de antrenament nu m-am putut concentra deloc, faceam greseli, nu puteam da un sut pe poarta de la 5 metri. Antrenorul si colegii tipau destul de des la mine iar eu ma simteam extrem de jenant. Acum daca joc in "curtea scolii" cu colegii&prietenii sunt cel mai bun de pe teren.
Acum am o intrebare: De ce fac greseli la antrenamente si cum fac sa am mai multa incredere in mine?

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Greseli faci din cauza stresului. Imagineaza-ti ca joci in curtea scolii nu la antrenament.