| alexionut45 a întrebat:

am gasit pe net un site unde zice ca poti sa pui in 4 zile 3 cm pe brat cu un antrenament de 5 ore incontinu pentru brate. poate fi adevarat ce zice? Dau funda! http://www.machomen.ro/adauga-3-cm-in-brat-intr-o-singur a-zi/

4 răspunsuri:
| CatalinSGC a răspuns:

Eu unul nu cred dar incearca si vezi
Eu zic ca nu se poate am prieteni culturisti care dupa 1 luna la sala de abia au reusit sa puna 2 cm fara steroizi...

| JohnnyBi a răspuns:

Si eu am gasit ca daca mananci c***t faci corpul lui Arnold. ce zici, incerci?

acum serios...tu chiar ai pus botul la reclama aia?

| Cosmin86 a răspuns (pentru CatalinSGC):

2 cm / luna e extrem de rapid.

CUlturistii pun 1-2 cm / AN, nu pe luna.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Iti prajesti tot muschiu omule laughing