| madalin307 a întrebat:

Sall,ce credeti despre tipul asta de antrenament e vrajeala sau ar trebui sa-l incerc? http://www.probody.ro/......trenamente

1 răspuns:
| Hades98 a răspuns:

II prea mult de citit dar pe scurt ii eficient dar nu stiu cine l-a scris e foarte naspa redactat te face sa te plictisesti si antrenamentele alea si un incepator ce are haltere le-ar sti deci nu is nu stiu ce...
Nu is stralucite dar cat de cat merg...
Bafta!
P.s : cauta pe fb Culturism daca vrei ceva exercitii pentru abdomen